Doładowania w MultiBanku

18 kwietnia 2005 r.

Od dziś doładowania telefonów przedpłaconych Plus GSM
i Idea POP także w Multibanku.

MultiBank we współpracy z Plus GSM i Idea POP oraz z firmą
Blue Media, liderem mobilnych rozwiązań dla sektora finansowego, uruchomił usługę umożliwiającą Klientom MultiBanku zasilanie kont telefonów przedpłaconych przez Internet.

Zasilenia odbywają się z wykorzystaniem bezpiecznej płatności MultiTransfer. Po podaniu numeru telefonu i dokonaniu płatności klienci otrzymują na podany numer telefonu SMS-a potwierdzającego dokonanie aktualizacji konta. Kwota zasilenia konta może być wybrana z przedziału od 10 do 150 złotych, zaokrąglonych do pełnych złotówek, dla operatora Plus GSM oraz stała kwota 25zł, 50zł, 100zł, 150zł dla operatora Idea. MultiBank jest już 6 bankiem oferującym usługi zasilenia kont telefonów komórkowych przez Internet.

Bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji uzyskano dzięki wprowadzonym zabezpieczeniom opartym na nowoczesnych
i sprawdzonych rozwiązaniach stosowanych w bankach. Cały proces zarówno zakupu, jak i autoryzacji odbywa się w połączeniu szyfrowanym SSL i nikt poza stronami realizującymi zlecenie nie ma do nich dostępu. Korzystanie z systemu możliwe jest przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu bez wychodzenia z domu. Sprzedaż doładowań oraz obsługa systemu od strony technicznej realizowana jest przez firmę Blue Media.

*

Blue Media jest integratorem innowacyjnych technologii informatycznych dla najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki, takich jak telekomunikacja, bankowość i finanse. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu biznesowych rozwiązań mobilnych i aplikacji internetowych, umożliwiających klientom uzyskiwanie przewagi konkurencyjnej.

Począwszy od roku 1999 Blue Media rozwija się bardzo dynamicznie, zatrudniając najwyższej klasy specjalistów oraz systematycznie zwiększając obroty. Znalazło to odzwierciedlenie w zdobyciu wielu wyróżnień, m.in. zakwalifikowanie się do 50-tki najszybciej rozwijających się firm z sektora high-tech w Europie Środkowej.
Blue Media znalazła się również w rankingu Fast500 obejmującego firmy technologiczne z Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Grono dotychczasowych klientów firmy stanowi 9 największych banków w Polsce oraz wszyscy operatorzy GSM. Najbliższe plany Blue Media związane są z pozyskiwaniem polskich i zagranicznych klientów korporacyjnych.

Powiązane informacje:

DLA PRASY Serwisy: BlueCash.pl Blue.pl Dział Obsługi Klienta: Doładowania:
KARIERA   Inseco.pl Kokos.pl +48 (58) 7604 822
  Faktura.pl więcej... lub 801 800 822