22 Kwietnia
2014
powrót

Strona informacyjna Meritum Bank Mobilny

W związku z wdrożeniem aplikacji mobilnej Meritum Banku, przygotowana została strona informacyjna <a href="http://meritumbank.pl/mobilny" target="blank">http://meritumbank.pl/mobilny</a>.

Opis produktu i najciekawsze funkcjonalności, takie jak otwieranie rachunku bankowego online, nowy sposób wypełniania wniosku z autouzupełnianiem po zrobieniu zdjęcia dowodu osobistego zostały zaprezentowane na stronie typu one-pager. Wędrówce Użytkownika zawsze towarzyszy ręka z telefonem z aplikacją Meritum Bank Mobilny, gdzie prezentowane są poszczególne rozwiązania, między innymi prowadzenie rachunku firmowego, dostęp do informacji o saldzie konta offline, opłacanie rachunków dzięki zrobieniu zdjęcia faktury, korzystanie z aplikacji za pomocą poleceń głosowych.

Aplikacja Mobilny Meritum Bank skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. W projekcie strony informacyjnej  Meritum Bank Mobilny wykorzystano nowoczesne animacje oraz efekty w HTML5, dzięki którym odbiór treści jest ciekawszy dla Użytkownika. Cała strona została przygotowana w technologii Responsive Web Design, dzięki czemu, niezależnie od urządzenia (komputer/laptop, tablet, smartfon), Klienci Mertium Banku mogą poznać możliwości nowej aplikacji bankowej.

We wdrożeniu aplikacji mobilnej swój czynny udział miała również firma Blue Services, która biorąc odpowiedzialność za stworzenie narzędzia do zarządzania treścią aplikacji Meritum Bank, po raz kolejny udowodniła, że cechuje się wysokim poziomem świadczonych usług.