Blue Media rozszerza współpracę z CANAL+

#płatności online #płatności za rachunki #płatności cykliczne

Udostępnij:

W ostatnich tygodniach CANAL+ udostępnił dwie nowe usługi online - CANAL+ telewizja przez internet, która oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo i bibliotek VOD oraz PREMIERY CANAL+ - wypożyczalnię filmów i hitów prosto z kina. Serwis telewizji przez internet działa w modelu subskrypcyjnym, natomiast usługa PREMIERY Canal+ umożliwia zakup czasowego dostępu do wybranych premier filmowych. Za obsługę płatności na obu platformach odpowiada sopocka spółka Blue Media.

CANAL+ od dawna współpracuje z Blue Media. Sopocka spółka od lat oferuje klientom CANAL+ szybkie płatności za faktury oraz usługę wygodnych doładowań za telewizję na kartę.

CANAL+ telewizja przez internet to nowy serwis, który łączy świat kanałów na żywo ze światem VOD, uwalnia klientów od długoterminowej umowy oraz zmienia dotychczasowy sposób interakcji z telewizją. CANAL+ oferuje użytkownikom na start niezwykle bogaty katalog ponad 35 000 polskich i zagranicznych filmów, odcinków seriali, wydarzeń sportowych, dokumentów, programów publicystycznych i rozrywkowych oraz bajek dla dzieci. CANAL+ przez internet pozwala na odtwarzanie wybranych programów emitowanych w telewizji nawet do 14 dni wstecz, cofanie i pauzowanie ulubionych programów na żywo, swobodne przełączanie się między ekranami, kontynuowanie odtwarzania na innym urządzeniu czy pobieranie treści na żądanie do pamięci urządzenia mobilnego.  

Oferta CANAL+ została podzielona na cztery wygodne pakiety tematyczne oraz pakiet FREE, które odpowiadają różnym zainteresowaniom. Użytkownik może je dowolnie konfigurować i zmieniać. Po wybraniu interesującego pakietu, użytkownik podpina kartę płatniczą do swojego konta.  Płatność za usługę pobierana jest cyklicznie z podpiętej karty. Osoby korzystające z usługi nie muszą podpisywać umowy i mogą w każdej chwili zrezygnować z subskrypcji. Wystarczy odwiedzić stronę https://canalplus.com/pl. Przez pierwszy miesiąc można korzystać z usługi bezpłatnie.

Osoby mające konto w serwisie CANAL+, mogą również wykupić dostęp do wybranych filmów w usłudze Premiery CANAL+. Płatności za wypożyczenie danego tytułu można dokonać za pomocą szybkiego przelewu elektronicznego, BLIK-a lub kartą.

Przyszłość należy do subskrypcji

Blue Media aktywnie rozwija projekty związane z cyklicznymi płatnościami. - Subskrypcje to światowy trend. Ludzie są coraz bardziej mobilni i nie czują potrzeby wiązania się długimi umowami, a subskrypcje dają im pod tym kątem pełną elastyczność. Dodatkowym atutem jest wygoda - klient nie musi pamiętać o comiesięcznych zobowiązaniach, gdyż są one realizowane automatycznie - mówi Sylwia Frydel, Business Development Director w Blue Media.

To, co użytkownicy doceniają w subskrypcjach to także dobre warunki cenowe i łatwość korzystania. Według badania Blue Media, w ciągu trzech ostatnich lat liczba osób niekorzystających z żadnej internetowej usługi subskrypcyjnej spadła o 18 punktów procentowych do zaledwie 44 proc. Najprężniej rośnie popularność usług związanych z dostępem do filmów i seriali online - korzysta z nich już ponad jedna trzecia Polek i Polaków. 

Artykuł

Blue Media od wielu lat aktywnie wspiera społeczne inicjatywy - zarówno te lokalne, jak i ogólnopolskie wierząc w ich pozytywne, długofalowe efekty.

26.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuł

Od stycznia 2020 do odwołania można płacić mniej za przejazd autostradą A4 Katowice-Kraków, jeśli skorzysta się z płatności automatycznych Autopay.

23.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuł

Sopocka spółka Blue Media odpowiadała za wdrożenie systemu do sprzedaży biletów na oficjalnej platformie PZPN „Łączy nas piłka”.

23.01.2023 CZYTAJ WIĘCEJ