Tysiące biletów na finał PGE Ekstraligi sprzedanych we współpracy z Blue Media

#płatności online #Sparta Wrocław

Udostępnij:

Bilety na unikalne wydarzenia potrafią cieszyć się wielką popularnością. Finałowe żużlowe spotkanie PGE Ekstraligi na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pomiędzy Betard Spartą Wrocław a Motorem Lublin obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Internetowa droga zakupu biletów była w 100% procesowana przez System Blue Media.

Blue Media od ponad dwóch lat obsługuje płatności i system biletowy na stronie WTS Sparta Wrocław.

Od początku współpracy, za pośrednictwem strony bilety.wts.pl, sprzedano kilkaset tysięcy biletów na wydarzenia żużlowe we Wrocławiu. Na finałowe spotkanie w ostatni weekend września 2021 r. sprzedano ponad 10 tysięcy biletów. W rekordowych momentach system obsługiwał około tysiąca transakcji na minutę. – mówi Jakub Król Menedżer ds. sprzedaży Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A.

Gratulujemy Betard Sparcie Wrocław tytułu Drużynowego Mistrza Polski na żużlu! Przy okazji dziękujemy całej ekipie WTS Sparty Wrocław za zaufanie.

Artykuł

Volkswagen Bank uruchamia kredyt online. W procesie przyznawania kredytu korzysta z przelewów weryfikacyjnych Blue Media.

30.11.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuł

Nasz stosunek do ochrony planety ewoluuje w kierunku domagania się zmian, m.in. rośnie poparcie dla odejścia od paliw kopalnych.

04.11.2021 CZYTAJ WIĘCEJ

Artykuł

Blue Media dostarcza płatności elektroniczne dla rozwiązań smart city.

02.11.2021 CZYTAJ WIĘCEJ