14 Lipca
2020
powrót

Wygraj samochód za opłacenie faktury za rachunki kartą Visa. Rusza konkurs z nagrodami.

Samochód osobowy Mini Hatch 3 door oraz aż 4043 vouchery o wartości od 100 zł do 10 000 zł do wykorzystania w sklepach: home-you.com/pl/, cyfrowe.pl oraz mediaexpert.pl to nagrody w konkursie, którego organizację nadzoruje Blue Media przy współpracy z Visa. By wziąć w nim udział wystarczy opłacić kartą Visa fakturę lub inny rachunek wystawiony przez jednego z partnerów akcji, za pośrednictwem bramki płatności Blue Media, a także odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Konkurs pod nazwą "Opłaca się opłacać kartą Visa" rusza 07.07.2020 i potrwa do 10.10.2020. Zadanie konkursowe polega na dokończeniu zdania: “Płacę on-line kartą Visa ponieważ…”. Wśród partnerów konkursu są najpopularniejsi dostawcy rozwiązań informatycznych dla zarządców nieruchomości, mediów, telefonii, internetu i telewizji w Polsce, w tym: Canal+ ITI Neovision, Cyfrowy Polsat, M. Informatyka, Netia, Orange Polska, Play, Polkomtel, UPC Polska.

Już 30% kobiet i 35% mężczyzn deklaruje, że za zakupy internetowe płaci kartą (za raportem 'Innowacje finansowe - badanie postaw i zachowań Polaków, cz.1 - Zakupy przez internet), a blisko 80% ankietowanych przyznaje, że opłacając rachunki wybiera przelew internetowy (za raportem 'Innowacje finansowe - badanie postaw i zachowań Polaków, cz.2 - Opłacanie rachunków). Wynika to z faktu, że Polacy są otwarci na nowoczesne rozwiązania płatnicze, bo są i wygodne i bezpieczne.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu, regulaminy oraz formularz konkursowy są dostępne na specjalnej stronie www poświęconej akcji 'Opłaca się opłacać kartą Visa", którą można znaleźć pod adresem www.oplacasie.pl.