Pl En De Fr Es

Sprawdź aktualne warunki na morzu

Zobacz na żywo co dzieje się we
Władysławowie, Rewie i Sopocie

Władysławowo

Kamera z widokiem na pomost i morze

Kamera z widokiem na pomost i morze


Rewa

Kamera z widokiem na morze

Kamera z widokiem na pomost i morze


Sopot

Kamera z widokiem na pomost i morze

Kamera z widokiem na pomost i morzeStacje

Nasze stacje pogodowe to rejestratory LB-480 z podłączonym termometrem oraz wiatromierzem. Parametry pobierane są co sekundę, co pozwala na przedstawianie odczytu online.

Władysławowo

Ośrodek Małe Morze- tam znajdziesz naszą stację pogodową. Kamera skierowana jest na Zatkę Pucką. Dobry kierunek na Kite i Wind Surfing to wiatr od NW przez S do SE czyli odwrotnie jak w Rewie. Jest tu płytko, wiec będzie to polecany spot do nauki. Siła wiatru na kierunkach N i E nie jest w pełni miarodajna. Warto wówczas spojrzeć na stacje w Rewie i w Sopocie.

Więcej
Rewa

Stacja pogodowa umieszczona jest na dachu hotelu Skipper. Na Wind i Kite Surfingu można pływać w tym miejscu na kierunkach od W przez N do ESE. Kierunki wschodnie umożliwiają pływanie po prawej stronie cypla (Mechelinki), wiatr jest zazwyczaj stabilny- nie szkwalisty, jednak dużo słabszy niż zachodni (i zapowiadanych w prognozach). Po tej stronie cypla można również liczyć na większą falę.

Więcej
Sopot

Stacja znajduje się w sopockiej marinie. Kamera skierowana jest w stronę Sopockiego Klubu Żeglarskiego i plaży sopockiej po południowej stronie mola. Najlepsze kierunki wiatru w Sopocie dla Kite i Wind Surfingu to to N, NE, E, SE. W przypadku żaglówek kierunek nie ma aż tak dużego znaczenia, ważne by wiało.

Więcej

Liczysz się Ty i Twoje pasje

Kitesurfing, wakeboarding, surfing, narty wodne, żeglarstwo - z radością patrzymy jak Bałtyk żyje i dostarcza świetnej zabawy pasjonatom najróżniejszych sportów wodnych.


Jako zapaleni żeglarze, doskonale wiemy, że odpowiednie warunki pogodowe to podstawa, jeżeli chcemy wybrać się na morze.


Dlatego postanowiliśmy zrobić to, co wychodzi nam najlepiej - ułatwić innym sportowym zapaleńcom życie. Wykorzystaliśmy nasze możliwości, uruchomiliśmy stacje pogodowe w trzech nadmorskich miastach, aby móc dzielić się z Tobą bezpośrednim widokiem na morze.


Dzięki temu nie musisz polegać na niepewnych prognozach pogody lub wyruszać na wybrzeże "w ciemno", licząc na to, że warunki będą sprzyjające. Wystarczy, że spojrzysz na to, co dzieje się w danej chwili w interesującym Cię punkcie, sprawdzisz aktualną temperaturę oraz siłę wiatru i zdecydujesz, czy to dziś jest dzień na aktywny wypoczynek na wodzie.

Bluemedia

Co jeszcze możemy Ci ułatwić?

Wypełnianie codziennych obowiązków

Każdy z nas ma do uregulowania cykliczne płatności, takie jak rachunki za internet, telefon, prąd, gaz, czy czynsz lub rata kredytu. Dzięki bm.pl możesz zautomatyzować te wszystkie płatności i oszczędzić mnóstwo czasu i energii.

Dowiedz się więcej

Prowadzenie firmy

Opracowaliśmy i udostępniliśmy najprostszy program do wystawiania faktur, dzięki, któremu szybko, bezbłędnie i bez problemu wygenerujesz potrzebne faktury vat, rachunki, faktury zaliczkowe czy proforma.

Dowiedz się więcej

Zdobywanie potrzebnych środków finansowych

Pilne lub nieprzewidziane wydatki pojawiają się dość często i nie zawsze dysponujemy pieniędzmi, które moglibyśmy na nie przeznaczyć. Dlatego uruchomiliśmy serwis pożyczek społecznościowych, gdzie możesz zdobyć potrzebne środki bez pośrednictwa banków i innych instytucji finansowych.

Dowiedz się więcej