Płatności Shoplo

#ecommerce #płatności online #Shoplo

Sprawdź, jak wdrożyć Płatności Online Blue Media w Twoim sklepie internetowym

Zapytaj o ofertę

Poznaj kluczowe zalety Płatności Shoplo obsługiwanych przez Blue Media

Nasze płatności zostały tak zaprojektowane, że właściciel sklepu internetowego może je udostępnić swoim klientom nawet w kilkanaście minut – bez podpisywania umowy i bez prac programistycznych

Duży wybór metod płatności

Możliwość wyboru ulubionej formy płatności jest bardzo ważna dla kupujących w sieci, dlatego udostępniamy wszystkie najpopularniejsze rozwiązania, tj płatność kartą debetową i kredytową, w systemie Pay by link, czy za pośrednictwem BLIK-a.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona Płatności Blue Media została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu jej wygląd i zachowanie dostosowują się automatycznie do rozmiarów urządzenia, na którym dokonywana jest płatność. M-commerce to bardzo ważna gąłąź sprzedaży online.

Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki Płatnościom Shoplo możesz śledzić wpłaty klientów w jednym panelu do zarządzania sklepem i zamówieniami - bez konieczności kontaktowania się z zewnętrznymi dostawcami płatności lub logowania się do dodatkowych systemów.

Błyskawiczna realizacja

Środki wpłacone przez Twojego klienta będą na Twoim koncie już następnego dnia.

Prostota obsługi

Wystarczy aktywacja w panelu Shoplo - bez dodatkowych umów i kont w zewnętrznych systemach.

100% bezpieczeństwa

Płatności Blue Media są oparte na stabilnej i sprawdzonej technologii, z której korzystają największe banki i wiele instytucji.

Propozycja dla Ciebie

Rodzaj działalności:

Rejestrowana

Wybierz Twój miesięczny obrót:

Opłata aktywacyjna

0 zł

Opłata miesięczna

( % liczony od wartości transakcji )

--%

Dostępne formy płatności

Płatności ratalne, Odroczony termin płatności, Blik, Karty, PBL, Przelew tradycyjny

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

3 tys.

sklepów internetowych korzysta z naszych Płatności Shoplo

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Sprawdź, jak uruchomić Płatności Shoplo jeszcze dziś

Na start

Zanim przejdziesz do aktywacji płatności Shoplo, sprawdź czy zadbałeś o kilka ważnych spraw:

  1. Upewnij się, że dodałeś produkty wraz z opisami i zdjęciami, ponieważ jest to jeden z czynników decydujących o pozytywnej weryfikacji Twojego konta.
  2. Jeżeli Twój sklep jest zabezpieczony hasłem - skontaktuj się z nami i przekaż je nam na czas aktywacji płatności. Możesz ustawić hasło tymczasowe, np. BlueMedia.
  3. Sprawdź czy w regulaminie znajdują się dane firmy prowadzącej sprzedać (nazwa, adres, NIP) oraz informacje o wszystkich metodach płatności, które chcesz udostępnić swoim klientom, o zwrotach oraz o czasie realizacji zamówienia.
Logowanie

Kliknij w link i zaloguj się używając danych swojego konta administratora: nazwy sklepu, maila i hasła.

Aktywacja dodatku

Po zalogowaniu znajdziesz się na pulpicie.

Skorzystaj z menu i przejdź do: Ustawienia >> Płatności, po czym kliknij Aktywuj (obok ikonki Płatności Shoplo).

Przesłanie formularza

Po wciśnięciu Aktywuj, wyświetli się formularz aktywacji, który należy uzupełnić i zatwierdzić.

Pamiętaj, że wpisywane przez Ciebie dane muszą być prawdziwe i odpowiadać aktualnej sytuacji. Jeżeli będą błędne lub niekompletne może to skomplikować lub całkiem uniemożliwić przeprowadzenie weryfikacji, a co za tym idzie, uruchomienie Płatności Shoplo w Twoim sklepie internetowym.

Ważne: podaj swój aktualny adres e-mail, ponieważ będziemy się z tobą kontaktować właśnie za jego pośrednictwem.

Wprowadzony numer konta musi być dokładnie taki jak ten, z którego zamierzasz dokonać przelewu weryfikacyjnego (następny krok).

Przelew weryfikacyjny

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza zobaczysz link aktywacyjny, który należy kliknąć, aby móc dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 PLN.

Pamiętaj, że numer konta, z którego robisz przelew musi się zgadzać z tym, który podałeś w formularzu. Jeżeli będą się różnić, aktywowanie płatności Shoplo w Twoim sklepie będzie niemożliwe.

W następnym kroku wybierz swój bank i wykonaj przelew. Kwota aktywacyjna jest zwrotna.

Jeżeli wśród wymienionych banków nie znajdziesz swojego, wybierz opcję: Mam konto w innym banku i postępuj zgodnie z wyświetlaną instrukcją.

Wybierz tę opcję również wtedy, gdy chcesz wskazać do rozliczeń swój rachunek firmowy. Jeżeli tego nie zrobisz bramka płatnicza przekieruje Cię automatycznie do ekranu logowania przeznaczonego dla klientów indywidualnych, co uniemożliwi prawidłowe przeprowadzenie procesu.

I to wszystko! Weryfikacja Płatności Shoplo trwa zazwyczaj około 24 h. Czas oczekiwania może się wydłużyć w przypadku korzystania z opcji Mam konto w innym banku oraz w okresie świątecznym. Jeżeli weryfikacja przebiegnie prawidłowo, wówczas pojawią się one w zakładce Płatności (jako Płatności Shoplo).

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ARTYKUŁ

Połowa Polaków deklaruje, że za zakupy w sieci płaci szybkimi przelewami, choć preferowaną formą płatności są one dla co czwartego z nas.

27.07.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

ECOMMERCE

Chcesz wdrożyć płatności online w swoim sklepie i zastanawiasz się, czy warto to zrobić w modelu white label? Wyjaśniamy na czym polega ten typ integracji i jakie niesie z sobą korzyści.

26.07.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Sprzedaż w internecie bez sklepu internetowego? Teraz to możliwe. Poznaj bliżej 1koszyk i przekonaj się, czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

19.07.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką