Pl En De Fr Es

O nas - O Tobie!

Wiemy, że pieniądze są dla Ciebie ważne, ale dla nas Ty jesteś ważniejszy.

Ty i Twoje życie.

Staramy się robić wszystko, abyś miał z niego jak najwięcej, dla siebie, dla innych, na rozwój, na pracę, która daje satysfakcję, na odpoczynek i pasje.

Codziennie poszukujemy kolejnych obszarów, w których możemy coś ułatwić, usprawnić i przyspieszyć tak, byś nie musiał doświadczać frustracji związanej z wykonywaniem ciągle tych samych obowiązków, nudnych lub powtarzalnych czynności, które z pomocą technologii można zautomatyzować.

Kochamy ludzi i to dla nich, DLA CIEBIE chcemy UPROŚCIĆ wszystko co jeszcze jest skomplikowane lub uciążliwe. Jesteśmy humanistami napędzanymi przez technologię, bo to ona dostarcza nam narzędzi do czynienia ludzkiego życia ŁATWIEJSZYM.

O co nam chodzi?

O ułatwianie, o upraszczanie, o przyspieszanie... żebyś mógł żyć wolniej.

18 lat

18 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych usług w obszarze płatności elektronicznych.

500 000

Tylu użytkowników obsługujemy każdego dnia.

150 tys.

Nasz System Płatności BlueCash (umożliwiający przelewy natychmiastowe) obejmuje dziś ponad 80 Banków i obsługuje ponad 150 tysięcy przelewów natychmiastowych miesięcznie

9 000 000 000 zł

To wartość transakcji finansowych obsługiwanych przez nas rocznie

6 mln Klientów

Otrzymuje elektroniczne faktury generowane z naszych systemów on-line wdrożonych u kilkunastu największych dostawców. usług.

Poszukujesz partnera?

Skontaktuj się z nami

Co robimy?

Dostarczamy rozwiązania do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online – od drobnych domowych płatności po kompleksowe narzędzia dla bankowości elektronicznej i biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej ?

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ


Dbamy o...

Naszych pracowników

Tworzymy zespół najlepszych specjalistów w branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny. Znakomita większość naszych pracowników pracuje w ramach umowy o pracę. Atmosfera i warunki pracy mają dla nas duże znaczenie. Dbamy o to.

Naszych pracowników

Dbamy o...

Przyrodę

Czujemy silną więź z otoczeniem w jakim działamy. Szanujemy przyrodę i staramy się, by nasza działalność odciskała się na niej w jak najmniejszym stopniu. Dzięki panelom fotowoltaicznym znajdującym się na dachu firmy, w 2017 roku wyprodukowaliśmy 14 tys. kWh energii elektrycznej.

Przyrodę

Dbamy o...

Odpowiedzialność biznesu

Organizujemy Szlachetną Paczkę i wspieramy inne lokalne inicjatywy charytatywne.

Odpowiedzialność biznesu

Dbamy o...

Zdrowie

Wspieramy aktywność fizyczną, dofinansowując karty sportowe. Do pracy dojeżdżamy na rowerach. Mamy własną otwartą drużynę biegową i finansujemy jej udział w zawodach.

Zdrowie

Dbamy o...

Rozwój i opiekę

Dofinansowujemy naukę języków, studia oraz pakiety ubezpieczeń medycznych.

Rozwój i opiekę

Dbamy o...

Równowagę

Cenimy balans między pracą, a życiem prywatnym oraz wszechstronny rozwój. Nie oczekujemy pracy 20 godzin na dobę, chcemy aby ludzie mieli czas na własne pasje i samorealizację również na innych płaszczyznach.

Równowagę

Czujesz,
że do nas pasujesz?

Chcesz razem z nami upraszczać życie?

Dołącz do nas