Rozwiązania dla branży sportowej

#płatności online #bilety online #bramka SMS

Nowoczesne narzędzia płatnicze i komunikacyjne, które usprawniają obsługę uczestników zajęć i wydarzeń sportowych oraz gwarantują bezpieczeństwo transakcji

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Współpracujemy ze związkami sportowymi, szkółkami, profesjonalnymi akademiami oraz organizatorami wydarzeń sportowych o zasięgu ogólnokrajowym. Oto rozwiązania, z których najczęściej korzystają.

Płatności online

  • Bramka płatnicza Blue Media pozwala na przyjmowanie płatności za zajęcia lub bilety na wydarzenia sportowe za pośrednictwem posiadanej strony www.
  • Klienci mogą wybrać swoją ulubioną metodę płatności. Obsługujemy m.in. płatności Pay by link, kartami płatniczymi, szybkim przelewem i BLIK-iem oraz płatności cykliczne.
  • Środki wpłacone przez klienta mogą się znaleźć się na koncie firmowym jeszcze tego samego dnia.
Dowiedz się więcej

Bramka SMS

  • Bramka SMS jest elementem systemu zarządzania relacjami z kibicami, umożliwiającym masową wysyłkę wiadomości SMS.
  • Dzięki bramce SMS przekażesz ważne informacje o wydarzeniu, prześlesz zakupiony bilet lub wyślesz link do płatności - mając pewność, że wiadomość szybko dotrze do właściwej osoby.
  • Możesz również wykorzystywać bramkę SMS do komunikacji marketingowej.
Dowiedz się więcej

Co zyskasz korzystając z naszych rozwiązań?

Pełen monitoring płatności

Masz stały wgląd w liczbę sprzedanych biletów lub opłaconych składek członkowskich. Dzięki temu możesz przypomnieć swoim klientom o przeterminowanych płatnościach lub zbliżających się opłatach.

Nasze narzędzia pozwolą Ci zwiększyć kontrolę nad płatnościami i zadbać o płynność finansową.

Szeroki wybór metod płatności

Obsługujemy wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym szybkie przelewy, BLIK, czy płatności subskrypcyjne, które są szczególnie przydatne, jeżeli prowadzisz np. szkółkę sportową.

Bramka płatności umożliwia również wygodną obsługę zwrotów, np. w przypadku odwołania imprezy sportowej.

Przewagę konkurencyjną

Umożliwiając swoim klientom kupno biletów lub opłacenie zajęć bezpośrednio na swojej stronie internetowej, profesjonalizujesz swoją ofertę.

Dajesz jasny sygnał, że zależy Ci na komforcie Twoich klientów i rozwijasz się, żeby świadczyć usługi na coraz wyższym poziomie.

Klienci to doceniają,

Z naszych rozwiązań korzystają już

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

16.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Visa Mobile to rozwiązanie, które sprawia, że zakupy są bardziej płynne, np. eliminuje konieczność wpisywania danych karty czy podawania dodatkowych haseł...

13.03.2023 CZYTAJ ARTYKUŁ

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

09.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką