Zwiększ dochody swojego e−biznesu

#płatności online #bramka SMS

Skorzystaj ze specjalnego pakietu Blue Media dla klientów SALESmanago (marketing automation): bramka płatności + bramka SMS - razem w niższej cenie

Zapytaj o ofertę

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

Korzystając z oferty łączonej, zyskasz kompleksowe rozwiązanie, wsparcie zaufanego partnera technologicznego, automatyzację procesów płatniczych i komunikacyjnych, obniżenie kosztów oraz wyższy stopień konwersji.

Bramka SMS

Bardzo proste w obsłudze narzędzie umożliwiające wysyłkę wiadomości informacyjnych i marketingowych, w tym:

  • SMS-ów urodzinowych,
  • kodów rabatowych,
  • newsletterów,
  • formularzy,
  • statusów zamówienia, itd.

Komunikacja SMS z klientami może być dowolnie powiązania z innymi działaniami, takimi jak sprzedaż, serwis, płatności, czy reklamacje.

Dowiedz się więcej
Bramka płatności

Konstrukcja naszej bramki płatności pozwala w bardzo krótkim czasie wdrożyć rozwiązanie na dowolnej stronie internetowej i przyjmować płatności za świadczone usługi.

Oferujemy wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym Pay by link, raty online, szybkie przelewy, BLIK oraz płatności subskrypcyjne.

Zaletą bramki płatności Blue Media jest również bardzo łatwa obsługa zwrotów.

Dowiedz się więcej

Poznaj naszych wieloletnich Partnerów

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

870 mln

obsłużonych SMS-ów w 2020 r.

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

Dlaczego warto aktywować bramkę SMS od Blue Media zintegrowaną z SALESmanago?

Treść SMS-ów dociera do odbiorcy znacznie szybciej niż w jakiejkolwiek innej formie. 90% SMS-ów jest odbieranych w ciągu 3 minut od nadania. Ponad 98% wiadomości jest odczytywanych.

Wyniki badań przeprowadzonych przez Nielsen Polska pokazują, że kampanie SMS wpływają pozytywnie na decyzje zakupowe aż 48% ankietowanych.

SMS to skuteczny sposób na informowanie o statusie zamówienia, najnowszych ofertach specjalnych i programach lojalnościowych oraz droga do zbudowania relacji z klientem, np. dzięki życzeniom okolicznościowym.

Dzięki gotowym narzędziom do wysyłki kampanii SMS, wyposażonym w proste i bardziej skomplikowane szablony, z łatwością zaprojektujesz kampanie i zaplanujesz ich automatyczną wysyłkę w odpowiednim momencie.

Kampania SMS może mieć zasięg lokalny lub globalny. Sprawdzi się równie dobrze w przypadku branży kosmetycznej co motoryzacyjnej. Taka forma kampanii pozwala w wysokim stopniu profilować oferty, np. pod względem imion, płci, wieku, czy preferencji zakupowych.

Co ważne - koszty obsługi kampanii SMS są bardzo niskie w zestawieniu z jej skutecznością i zasięgiem.

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Płatności automatyczne są coraz popularniejsze wśród właścicieli sklepów online i dostawców różnego rodzaju mediów. Sprawdź, z czego to wynika.

07.06.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Zastanawiasz się, czy warto umożliwić klientom korzystanie z "Kup teraz, zapłać później"? Sprawdź potencjalne korzyści.

31.05.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Sprawdź, z jakich metod płatności najczęściej korzystają klienci i które warto aktywować w Twoim sklepie internetowym.

20.04.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką