Płatności w Gymsteer

#płatności online #Gymsteer

Poznaj szczegóły wdrożenia naszych płatności online w aplikacji treningowej Gymsteer

Zapytaj o ofertę

Poznaj najważniejsze cechy płatności online w Gymsteer

Gymsteer to aplikacja mobilna na telefony z systemem iOS oraz Android, która umożliwia łatwy dostęp i uczestnictwo w zajęciach sportowych – zarówno w obiekcie sportowym, jak i w domu.

Najpopularniejsze metody płatności

Użytkownicy Gymsteer mogą płacić za zajęcia sportowe z wykorzystaniem jednej ze swoich ulubionych metod płatności, w tym płatności kartą debetową i kredytową, w systemie Pay by link, czy za pośrednictwem BLIK-a.

Pay per entry

Dzięki dostępności płatności online, osoby korzystające z aplikacji Gymsteer mogą trenować w dowolnej liczbie obiektów i płacić wyłącznie za pojedyncze wejścia lub uczestnictwo w zajęciach.

Szybki dostęp do środków

Wpłaty klientów są księgowane na koncie odbiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego, co ułatwia zarządzanie finansami i zwiększa kontrolę nad płynnością finansową.

Szerokie zastosowanie

Korzystając z płatności online, klub i trener mają możliwość dokonania opłaty licencyjnej na rzecz Gymsteer. Natomiast klubowicz może zapłacić za usługi na rzecz klubu, produkty ze sklepu internetowego prowadzonego za pośrednictwem aplikacji oraz usługi trenera.

Propozycja dla Ciebie

Rodzaj działalności:

Rejestrowana

Wybierz Twój miesięczny obrót:

Opłata aktywacyjna

0 zł

Opłata miesięczna

( % liczony od wartości transakcji )

--%

Dostępne formy płatności

Płatności ratalne, Odroczony termin płatności, Blik, Karty, PBL, Przelew tradycyjny

Umożliwiamy wdrożenie płatności w modelu white label oraz korzystanie z następujących integracji

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ARTYKUŁ

Połowa Polaków deklaruje, że za zakupy w sieci płaci szybkimi przelewami, choć preferowaną formą płatności są one dla co czwartego z nas.

27.07.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

ECOMMERCE

Chcesz wdrożyć płatności online w swoim sklepie i zastanawiasz się, czy warto to zrobić w modelu white label? Wyjaśniamy na czym polega ten typ integracji i jakie niesie z sobą korzyści.

26.07.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Na czym polegają płatności Apple Pay i jak możesz je wdrożyć do swojego sklepu online? Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.

05.07.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką