Skuteczna komunikacja SMS

#bramka SMS #komunikacja

Wybierz bramkę SMS, dzięki której będziesz w stanie prowadzić efektywną komunikację ze swoimi klientami

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dlaczego warto korzystać z bramki SMS?

To szybkie i niezawodne narzędzie do masowej komunikacji za pośrednictwem SMS-ów.

Ułatwia bieżącą komunikację

Komunikacja SMS jest jedną z nielicznych form, która gwarantuje, że docieramy z naszym przekazem do właściwego odbiorcy.

W każdej chwili, bez względu na to, gdzie znajduje się aktualnie klient, możemy wysłać mu istotną informację, np. uprzedzającą o zmienionych godzinach świadczenia usług, dzięki czemu klient uniknie niemiłego rozczarowania.

Podnosi sprzedaż

Twoja wiadomość SMS może zawierać informację o nowej ofercie lub sezonowej wyprzedaży i zachęcać klienta do zakupów – odsyłając go bezpośrednio na Twoją stronę www za pośrednictwem linka osadzonego w wiadomości.

Dodatkową wartością jest to, że jesteś w stanie bardzo łatwo zbadać skuteczność komunikacji, analizując ruch przychodzący na Twoją stronę www.

Pomaga w ściąganiu należności

Korzystając z naszego autorskiego systemu do masowej komunikacji SMS, możesz przypomnieć swoim klientom o zbliżającym się terminie płatności lub o przeterminowanych fakturach.

SMS może również zawierać bezpośredni link do płatności, który umożliwi klientowi szybką finalizację transakcji.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Sposób komunikacji między pracownikami zazwyczaj nie jest widoczny dla klienta. Jednak ma bezpośrednie przełożenie na jego doświadczenia zakupowe.

09.08.2022 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Przedsiębiorcy działający w branży e-commerce mają do wyboru pełen warsztat narzędzi marketingowych. Bierzemy pod lupę kilka z nich.

26.05.2022 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

W obliczu kryzysu kluczowa jest właściwa i skuteczna komunikacja. Technologia pozwala na szybkie przekazywanie wiadomości, jednak nie zawsze są one prawdziwe.

05.05.2022 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką