Szybkie przelewy online

#płatności online #przelewy online

Aktywuj usługę umożliwiającą obsługę szybkiego transferu środków z banków, które nie oferują płatności automatycznych (Pay by link)

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jakie są szybkie przelewy online?

To jedna z metod płatności elektronicznych, która pozwala zrealizować szybki przelew pomiędzy bankami, które nie uczestniczą w systemie Pay by link.

Proste w obsłudze

Płatność szybkim przelewem bankowym realizowana jest na podstawie przelewu wewnątrzbankowego na rachunek Blue Media w banku klienta.

Przelew realizowany jest na podstawie wygenerowanych danych, które klient uzupełnia samodzielnie w bankowości elektronicznej.

Chętnie wybierane przez klientów

Szybkie przelewy online są jedną z trzech najczęściej wybieranych metod podczas opłacania zakupów online.

Nasze badania pokazują, że w 2020 r. (w porównaniu z 2019 r.) liczba korzystających z przelewów elektronicznych wzrosła z 41% do 48%.

Wzrosła również liczba klientów, którzy płacą za zakupy z użyciem kart płatniczych (z 32% do 39%) oraz BLIKiem (z 24% do 33%) - wynika z badania Blue Media “Jak kupujemy w internecie” (maj 2020).

Bezpieczne

Płatności Online Blue Media, w tym przelewy elektroniczne, są realizowane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Płatności przez internet skutecznie wypierają płatność za pobraniem również dlatego, że elektroniczny transfer środków jest znacznie bezpieczniejszy dla zdrowia niż wymiana gotówki.

Nie bez powodu, w czasie pierwszego półrocza 2020 roku, liczba korzystających z płatności za pobraniem spadła z 46% do 24%.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać szybkie przelewy do oferty?

Liczba zwolenników płatności elektronicznych sukcesywnie rośnie. Coraz częściej wybierają je również ci, którzy jeszcze do niedawna zawsze wybierali płatność za pobraniem.

Rynek e-commerce dynamicznie się zmienił, przede wszystkim za sprawą pandemii z 2020 r. Istotnie wzrosła liczba osób robiących zakupy online oraz tych wybierających płatności elektroniczne zamiast tradycyjnych.

Szybkie przelewy są jedną z trzech najchętniej wybieranych metod. Natomiast nie każdy bank uczestniczy w systemie Pay by link. Dlatego tak ważne jest, żeby dać możliwość realizacji szybkiej płatności również klientom tych banków.

Kupujący online najczęściej porzucają koszyki w momencie, gdy okaże się, że nie mogą skorzystać ze swojej ulubionej metody płatności - nie dopuść do takiej sytuacji w Twoim sklepie internetowym.

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

16.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Visa Mobile to rozwiązanie, które sprawia, że zakupy są bardziej płynne, np. eliminuje konieczność wpisywania danych karty czy podawania dodatkowych haseł...

13.03.2023 CZYTAJ ARTYKUŁ

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

09.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką