Subskrypcje

#płatności online #subskrypcje

Pozwól swoim klientom korzystać z subskrypcji, a zyskają na tym dwie strony.

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Czym są subskrypcje?

To cykliczne płatności za rachunki, zakupy oraz różnego rodzaju abonamenty. Klient wskazuje źródło płatności, a ta jest pobierana automatycznie w z góry ustalonym terminie.

Co zyskasz wdrażając usługę subskrypcji od Blue Media?

Stabilne przychody

Znając liczbę aktywnych subskrypcji, możesz z dużą precyzją oszacować nadchodzące wpływy oraz z wyprzedzeniem zaplanować realizację zamówień. Klient ma pewność, że otrzyma przesyłkę na czas, a Ty możesz być pewien konkretnych zysków.

Nowy model biznesowy

Subskrypcje cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ponieważ to bardzo wygodna i bezpieczna metoda płatności. Mając ją w swojej ofercie – podnosisz swoją konkurencyjność i docierasz do nowego segmentu klientów, którzy wybiorą Twoją ofertę właśnie ze względu na możliwość skorzystania z subskrypcji.

Długotrwałe relacje z klientami

Klienci doceniają to, że muszą tylko raz podać dane do płatności, nie muszą pamiętać o terminach płatności, a płatność będzie zrealizowana automatycznie w wyznaczonym czasie. Subskrypcje to wygoda i bezpieczeństwo.

Jak to działa?

1

Klient wybiera metodę płatności subskrypcyjnej.

2

Następnie podaje dane karty płatniczej, która ma być użyta do realizacji płatności.

3

Płatność jest realizowana automatycznie w wyznaczonym terminie.

Subskrypcje Blue Media wdrożono w

Historie naszych klientów: Segafredo

Segafredo to włoska marka kawowa założona w 1973 roku, której kawiarnie są obecne w 58 krajach na świecie. Polscy klienci mogą kupować kawę Segafredo za pośrednictwem serwisu www.sklepsegafredo.pl – to właśnie w nim zostały aktywowane płatności cykliczne.

Marka zdecydowała, że chce umożliwić klientom zakup kawy w modelu subskrypcyjnym, żeby przyspieszyć rozwój, zyskać przewagę rynkową oraz zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów online.

Wdrożenie subskrypcji wymagało płynnej współpracy pomiędzy Blue Media, Selly i Segafredo. Wybierając abonament, klienci mogą korzystać z promocyjnych cen i nie muszą się już martwić o regularność dostaw. Marka natomiast zyskała stałe źródło dochodu, przewidywalne wpływy oraz szerokie grono lojalnych klientów.

Z płatności cyklicznych od lat korzystają następujący partnerzy Blue Media

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

16.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Visa Mobile to rozwiązanie, które sprawia, że zakupy są bardziej płynne, np. eliminuje konieczność wpisywania danych karty czy podawania dodatkowych haseł...

13.03.2023 CZYTAJ ARTYKUŁ

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

09.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką