Subskrypcje

#płatności online #subskrypcje

Pozwól swoim klientom korzystać z subskrypcji, a zyskają na tym dwie strony.

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Czym są subskrypcje?

To cykliczne płatności za rachunki, zakupy oraz różnego rodzaju abonamenty. Klient wskazuje źródło płatności, a ta jest pobierana automatycznie w z góry ustalonym terminie.

Co zyskasz wdrażając usługę subskrypcji od Blue Media?

Stabilne przychody

Znając liczbę aktywnych subskrypcji, możesz z dużą precyzją oszacować nadchodzące wpływy oraz z wyprzedzeniem zaplanować realizację zamówień. Klient ma pewność, że otrzyma przesyłkę na czas, a Ty możesz być pewien konkretnych zysków.

Nowy model biznesowy

Subskrypcje cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów, ponieważ to bardzo wygodna i bezpieczna metoda płatności. Mając ją w swojej ofercie – podnosisz swoją konkurencyjność i docierasz do nowego segmentu klientów, którzy wybiorą Twoją ofertę właśnie ze względu na możliwość skorzystania z subskrypcji.

Długotrwałe relacje z klientami

Klienci doceniają to, że muszą tylko raz podać dane do płatności, nie muszą pamiętać o terminach płatności, a płatność będzie zrealizowana automatycznie w wyznaczonym czasie. Subskrypcje to wygoda i bezpieczeństwo.

Jak to działa?

1

Klient wybiera metodę płatności subskrypcyjnej.

2

Następnie podaje dane karty płatniczej, która ma być użyta do realizacji płatności.

3

Płatność jest realizowana automatycznie w wyznaczonym terminie.

Subskrypcje Blue Media wdrożono w

Historie naszych klientów: Segafredo

Segafredo to włoska marka kawowa założona w 1973 roku, której kawiarnie są obecne w 58 krajach na świecie. Polscy klienci mogą kupować kawę Segafredo za pośrednictwem serwisu www.sklepsegafredo.pl – to właśnie w nim zostały aktywowane płatności cykliczne.

Marka zdecydowała, że chce umożliwić klientom zakup kawy w modelu subskrypcyjnym, żeby przyspieszyć rozwój, zyskać przewagę rynkową oraz zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenia podczas zakupów online.

Wdrożenie subskrypcji wymagało płynnej współpracy pomiędzy Blue Media, Selly i Segafredo. Wybierając abonament, klienci mogą korzystać z promocyjnych cen i nie muszą się już martwić o regularność dostaw. Marka natomiast zyskała stałe źródło dochodu, przewidywalne wpływy oraz szerokie grono lojalnych klientów.

Z płatności cyklicznych od lat korzystają następujący partnerzy Blue Media

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Zastanawiasz się, czy warto umożliwić klientom korzystanie z "Kup teraz, zapłać później"? Sprawdź potencjalne korzyści.

30.01.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Blue Media jako pierwszy operator płatności w Polsce zaoferował natychmiastowe dostarczanie przelewu od klientów na rachunek bankowy sklepu internetowego...

26.01.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Z raportu "European Retail Banking Radar" dowiadujemy się, że Polska należy do europejskiej czołówki krajów o największej popularności płatności odroczonych.

26.01.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką