Ekspresowe przekazywanie wypłat klientom

#przelewy online #wypłaty ekspresowe #automatyzacja

Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi dla branży pożyczkowej, za które docenią Cię Twoim klienci

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Błyskawiczna wypłata środków

Usprawnij proces przyjmowania wniosków kredytowych online, korzystaj z automatycznej weryfikacji tożsamości klienta i niezwłocznie wypłacaj przyznane środki.

Jak to działa?

Narzędzia Blue Media umożliwiają przeprowadzenie procesu sprzedaży kredytu lub pożyczki w 100% online.

Dzięki nim klienci mogą złożyć wniosek przez internet, przejść automatyczną weryfikację tożsamości oraz błyskawicznie otrzymać na konto potrzebne środki.

Szeroki zasięg

Nasz system do błyskawicznych przelewów online obejmuje zasięgiem kilkadziesiąt największych komercyjnych banków oraz ponad sto banków spółdzielczych, dzięki czemu większość Twoich klientów będzie mogła otrzymać przyznane środki jeszcze tego samego dnia.

Usługa komplementarna

Oferujemy również możliwość wdrożenia systemu do błyskawicznego przyjmowania spłat od klientów, dzięki któremu pożyczkobiorca może za jednym razem spłacić należność - bez konieczności logowania się do serwisu pożyczkodawcy.

Poznaj naszych wieloletnich partnerów

15 s

potrzebujemy na realizację natychmiastowego przelewu międzybankowego

6.2 mln

przelewów natychmiastowych rocznie jest realizowanych z użyciem BlueCash

8 mld

łączny obrót w Systemie Płatności BlueCash

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Poznaj różnicę między najpopularniejszymi metodami płatności za zakupy w internecie i aktywuj je w swoim sklepie online.

24.11.2022 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

Rosnąca popularność FinTechu, umożliwiła rozwój innej gałęzi nowej gospodarki – LegalTech. Podobnie jak firmy fintechowe, podmioty z sektora LegalTech wykorzystują technologię i automatyzację do świadczenia specjalistycznych usług taniej i wygodniej d

22.06.2016 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

?>