Potwierdź tożsamość swojego klienta

#weryfikacja online #identyfikacja online

Po integracji z systemem weryfikacji Blue Media, możesz korzystać z wszystkich narzędzi lub tylko z wybranych komponentów.

Zapytaj o ofertę

Sprawdź, co wchodzi w skład naszego systemu weryfikacji

Z rozwiązań korzystają podmioty z różnych sektorów, w tym banki, firmy pożyczkowe oraz ubezpieczyciele i leasingodawcy. Możesz korzystać z całego systemu lub z wybranych komponentów.

Przelew weryfikacyjny

Klient realizuje błyskawiczny przelew weryfikacyjny o wartości, np. 1 PLN. Dane do przelewu generują się automatycznie, nie przerywając procesu, w którym uczestniczy klient.

To jeden z najwygodniejszych sposobów na potwierdzenie tożsamości osoby wnioskującej o możliwość skorzystania z wybranego produktu finansowego (tj. rachunek osobisty, kredyt gotówkowy czy chwilówka).

Dowiedz się więcej
Weryfikacja z użyciem bankowości internetowej (AIS)

Po zalogowaniu się klienta do bankowości internetowej dochodzi do analizy i pobrania danych osobowych (imię, nazwisko, adres, PESEL) oraz danych finansowych (wpływy i wydatki), które zapisywane są do pliku PDF.

Klient potwierdza wysyłkę kompletu danych w celu zakończenia procesu weryfikacji i wraca do serwisu, w którym rozpoczął weryfikację, a Ty otrzymujesz dane o kliencie w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej
Potwierdzenie tożsamości z eID

To aktualnie najszybszy sposób na potwierdzenie tożsamości. Proces polega na wymianie danych między firmą, która zleca weryfikację a bankiem i odbywa się w 100% online.

Cały proces weryfikacji odbywa się w tle i jest niemal niewidoczny dla użytkownika.

Wniosek o przekazanie danych jest dostępny w systemie bankowości internetowej wybranego banku.

Dowiedz się więcej
Weryfikacja dowodu osobistego (OCR)

OCR (Optical Character Recognition) to technika umożliwiająca automatyczne pozyskanie danych osobowych klienta wprost ze zdjęcia np. jego dowodu osobistego.

W ten sposób możesz potwierdzić, czy dane wprowadzone przez klienta są prawdziwe i poprawne.

Dowiedz się więcej
Fotoweryfikacja

Połączenie automatycznego odczytania danych z dowodu osobistego (OCR) oraz weryfikacji biometrycznej twarzy z wykorzystaniem aparatu w smartfonie.

Pozwala nie tylko sprawdzić dane klienta, lecz również błyskawicznie potwierdzić jego tożsamość.

Dowiedz się więcej

Sprawdź, kto już korzysta z naszych narzędzi weryfikacyjnych

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

2.1 mln

weryfikacji rocznie odbywa się z użyciem naszych narzędzi

55

biur informacji kredytowej oraz firm pożyczkowych i faktoringowych korzysta z naszych rozwiązań

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Fotoweryfikacja to jedno z narzędzi wchodzących w skład systemu weryfikacyjnego Blue Media. Poznaj bliżej jej zastosowanie.

23.07.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

Sprzedaż produktów finansowych jest trudna, ze względu na „niewidzialny” charakter transakcji. Istnieją jednak skuteczne sposoby, na to by sprzedaż była bardziej efektywna.

25.06.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

Automatyczna identyfikacja pozwala szybko i bezpiecznie zweryfikować potencjalnych klientów. Jest również kluczem do efektywniejszej sprzedaży produktów finansowych.

18.06.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką