Potwierdź tożsamość swojego klienta

#weryfikacja online #identyfikacja online

Dostarczamy nowoczesne narzędzia do automatycznej identyfikacji, dzięki którym szybko i bezpiecznie zweryfikujesz potencjalnych klientów 

Zapytaj o ofertę

Nasze metody identyfikacji

Z rozwiązań korzystają podmioty z różnych sektorów, w tym banki, firmy pożyczkowe oraz ubezpieczyciele i leasingodawcy.

Przelew weryfikacyjny

Klient realizuje błyskawiczny przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł. Dane do przelewu generują się automatycznie, nie przerywając procesu, w którym uczestniczy klient.

To jeden z najwygodniejszych sposobów na potwierdzenie tożsamości osoby wnioskującej o możliwość skorzystania z wybranego produktu finansowego (tj. rachunek osobisty, kredyt gotówkowy czy chwilówka).

Dowiedz się więcej
Weryfikacja z użyciem bankowości internetowej

Po zalogowaniu się klienta do bankowości internetowej dochodzi do pobrania i skanowania danych adresowych oraz zagregowanych danych finansowych (wpływy i wydatki), które zapisywane są do pliku PDF.

Klient potwierdza wysyłkę paczki danych w celu zakończenia procesu weryfikacji i wraca do serwisu, w którym rozpoczął weryfikację, a Ty, w ciągu kilku minut, otrzymujesz dane o kliencie.

Dowiedz się więcej
Potwierdzenie tożsamości z eID

To aktualnie najszybszy sposób na potwierdzenie tożsamości. Proces polega na wymianie danych między firmą, która zleca weryfikację a bankiem i odbywa się w 100% online.

Cały proces weryfikacji odbywa się w tle i jest niemal niewidoczny dla użytkownika.

Wniosek o przekazanie danych jest dostępny w systemie bankowości internetowej wybranego banku.

Dowiedz się więcej

Sprawdź, kto już korzysta z naszych narzędzi weryfikacyjnych

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

2.1 mln

weryfikacji rocznie odbywa się z użyciem naszych narzędzi

55

biur informacji kredytowej oraz firm pożyczkowych i faktoringowych korzysta z naszych rozwiązań

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Sprawdź, z jakich narzędzi możesz skorzystać, żeby zdalnie potwierdzić tożsamość swojego klienta i umożliwić mu skorzystanie z oferty.

22.04.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

Weryfikacja online to nowa usługa, z której aktywnie korzystają już klienci kilku instytucji finansowych. Wystarczy wykonać szybki e-przelew z dotychczasowego konta, by otworzyć rachunek w banku lub otrzymać decyzję o przyznaniu pożyczki. Bez odwiedzin kuriera i wizyt w

21.02.2013 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką