Chcesz zacząć sprzedawać w internecie?

#ecommerce #płatności online

Aktywuj Płatności Online Blue Media, z których korzysta ponad 33 000 e-sprzedawców, i zapewnij sobie bezpieczny start w branży e-commerce

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co oferujemy nowym sklepom internetowym?

Niezawodną bramkę płatności, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób można przyjmować płatności, zarządzać zwrotami i wiele więcej.

Szeroki wybór metod płatności

Nasza bramka płatności obsługuje 99% form płatności dostępnych aktualnie na rynku.

Dzięki temu masz pewność, że każdy z Twoich klientów będzie mógł skorzystać ze swojej ulubionej metody płatności, bez względu na to czy jest BLIK, płatność kartą, Pay by link, szybki przelew, czy raty online.

Szybkie wdrożenie

Uruchomienie Płatności Online Blue Media w Twoim sklepie internetowym może zająć jedynie 30 minut! Wszystko zależy od tego, w oparciu o jakie rozwiązanie powstał Twój e-sklep.

Najczęściej proces integracyjny zamyka się w okresie do 24 h.

Gotowe integracje i wtyczki

Dostarczamy gotowe rozwiązania, dzięki którym proces uruchomienia płatności przebiega błyskawicznie.

Poznaj szczegóły:

Minimum kosztów

Jedynym kosztem, jaki ponosisz podczas aktywacji płatności jest przelew weryfikacyjny. Jego wysokość wynosi od 1 do 99 PLN i zależy od typu integracji i formy działalności gospodarczej.

Niską prowizję

1,69% to jedna z najniższych prowizji od obsługiwanej transakcji, oferowana przez operatorów w Polsce. Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź, ile wyniesie ona w Twoim przypadku.

Proste zwroty

Jeżeli korzystasz z usług np. Shopera lub Selly możesz zlecać zwroty bezpośrednio z poziomu panelu integratora, a jeżeli używasz którejś z naszych wtyczek - wówczas możesz zlecić zwrot z naszego panelu oplacasie.pl.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Płatności głosowe, płatności automatyczne, biometryczne potwierdzanie płatności... Jakie zmiany czekają nas w płatnościach w nadchodzącej przyszłości?

31.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Franczyza jest w sensie organizacyjnym specyficzną metodą dystrybucji towarów i usług korzystając z formuły koncesji lub licencji udzielanej...

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Szacuje się, że 2020 r., w skali świata, wydano ponad 2.6 biliona dolarów na zakupy za pośrednictwem stu najpopularniejszych marketplaców.

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

?>