Dostarczamy spokój

Jesteśmy twórcami rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają realizację codziennych płatności offline i online

Z nami możesz łatwiej, szybciej i na spokojnie. Korzystaj.

Automatyzujemy płatności...

...za rachunki, zakupy przez internet, doładowania telefonów, a nawet przejazdy autostradą - po to, żeby Twoja codzienność nie była serią automatycznie powtarzanych czynności, a czasem, który wypełniasz samodzielnie, zgodnie ze swoimi potrzebami.

Dbamy o naszą planetę...

...wprowadzając rozwiązania technologiczne, takie jak system do automatycznego poboru opłat na autostradach, które przyczyniają się do obniżenia emisji CO2 do atmosfery.

Wspieramy rozwój biznesów...

...tworząc nowoczesny ekosystem płatności i dostarczając rozwiązania identyfikacyjne, które usprawniają obsługę klientów, pomagają zwiększyć sprzedaż i obniżysz bieżące koszty prowadzenia działalności.

Poznaj naszą historię

1999 r.

Założenie spółki
Blue Media S.A.

2002 r.

Uruchomienie pierwszego w Polsce systemu do doładowań telefonów na kartę przez internet. Dziś realizujemy 31 mln doładowań rocznie.

2011 r.

Powstanie systemu do realizacji natychmiastowych przelewów międzybankowych BlueCash. Dziś obsługujemy 5 mln takich transakcji rocznie.

2013 r.

Jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy system nagradzania pracowników za dojazd do pracy rowerem – „Złotówka za kilometr”.

2019 r.

Uruchomienie systemu do automatycznego poboru opłat na bramkach autostradowych - Autopay, z którego w pierwszym roku skorzystało ponad 350 tys. kierowców.

Dbamy o...

Naszych pracowników

Tworzymy zespół najlepszych specjalistów w branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Atmosfera i warunki pracy są dla nas bardzo ważne. Dbamy o nie.

Przyrodę

Bliskość morza sprawia, że czujemy się silnie związani z naturą. Dlatego staramy się ograniczać nasz negatywny wpływ na środowisko. Dzięki panelom fotowoltaicznym znajdującym się na dachu firmy, w 2019 roku wyprodukowaliśmy 21 MWh energii elektrycznej.

Odpowiedzialność biznesu

Od wielu lat włączamy się w ogólnopolski projekt społeczny "Szlachetna Paczka"oraz w szereg mniejszych, lokalnych inicjatyw, dzięki którym osoby potrzebujące mogą uzyskać niezbędną pomoc.

Zdrowie współpracowników

Wspieramy aktywność fizyczną, dofinansowując karty sportowe. Do pracy dojeżdżamy na rowerach. Mamy własną otwartą drużynę biegową i finansujemy jej udział w zawodach.

Edukację i opiekę

Organizujemy wewnętrzne warsztaty z udziałem czołowych specjalistów z różnych branż, dofinansowujemy naukę języków obcych oraz pakiety ubezpieczeń medycznych. Dbamy o siebie nawzajem.

Równowagę

Cenimy balans między pracą a życiem prywatnym oraz wszechstronny rozwój. Nie oczekujemy pracy 20 godzin na dobę, chcemy aby ludzie mieli czas na własne pasje i samorealizację również na innych płaszczyznach.

Nagrody i wyróżnienia

Największą satysfakcję przynosi nam to, że klienci tak chętnie korzystają z naszych rozwiązań, czego wyrazem są chociażby takie nagrody jak Złoty Bankier 2020 w kategorii Innowacja fintech dla systemu Autopay.

ZOBACZ WIĘCEJ

Czujesz, że nadajemy na tej samej fali i chcesz z nami pracować?

Sprawdź aktualne oferty pracy i aplikuj już dziś.

DOŁĄCZ DO NAS

Sprawdź jak się rozwijamy

Ecommerce

Podpinając Google Analytics do swojej strony, zyskujesz dostęp do osiemdziesięciu raportów na temat ruchu internetowego i wskaźników konwersji.

21.09.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

Ecommerce

Nawigacja okruszkowa, nazywana fachowo „breadcrumbs” to ścieżka tekstowa, której celem jest wskazać, w którym miejscu znajduje się użytkownik.

20.09.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

Ecommerce

W e-commerce wszystkie miejsca wydają się już być zajęte. Czy w tym tłoku da się jeszcze znaleźć miejsce na swój mały biznes? Tak, i dowodzą tego influencerzy.

17.09.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ