Sky-Pay

#ecommerce #płatności online #SkyPay

Uruchom płatności online w swoim sklepie internetowym na platformie Sky-Shop i zwiększ swoje dochody

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj kluczowe zalety Płatności Sky-Pay obsługiwanych przez Blue Media

Możesz samodzielnie uruchomić Płatności Online Blue Media – bez konieczności podpisywania dodatkowych umów i bez skomplikowanych prac programistycznych, opierając się na korzystaniu z panelu sklepowego, który już znasz. Aktywacja potrwa max. 48 h.

Promocja

Oferujemy dwie atrakcyjne stawki:

Przez pierwsze trzy miesiące działania będzie Cię obowiązywała promocyjna stawka: 1% prowizji od transakcji dokonanej przez bramkę płatności.

Niska prowizja

W kolejnych miesiącach wysokość prowizji zależy od indywidualnych ustaleń, lecz również pozostaje na jednym z najniższych poziomów na rynku.

Szeroki wybór metod płatności

Twój sklep uzyska dostęp do najlepszego rozwiązania umożliwiającego płatności Pay by link, BLIK, kartą, rozłożenie należności na raty online i wiele więcej.

Błyskawiczna realizacja

Środki wpłacone przez Twojego klienta będą na Twoim koncie już następnego dnia.

Szybka aktywacja

Zaloguj się do swojego panelu administratora na platformie Sky-Shop i wypełnij formularz rejestracyjny.

Dokładną instrukcję znajdziesz na stronie Sky-Pay.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona Płatności Blue Media została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu jej wygląd i zachowanie dostosowują się automatycznie do rozmiarów urządzenia, na którym dokonywana jest płatność.

Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki płatnościom Sky-Pay możesz śledzić wpłaty klientów w jednym panelu do zarządzania sklepem i zamówieniami - bez konieczności kontaktowania się z zewnętrznymi dostawcami płatności lub logowania się do dodatkowych systemów.

Chcesz korzystać z Płatności Sky−Pay w swoim serwisie www?

Kieruj się naszą instrukcją, a szybko i wygodnie aktywujesz płatności online.

Zobacz instrukcję

Komentarz eksperta

Nasza usługa jest bardzo dobrze przyjmowana w sektorze mikro i małych przedsiębiorców, którzy doceniają szybkość uruchomienia usługi.

Dajemy możliwości dostosowania wielu funkcji - od bardzo zaawansowanych sposobów rozliczeń po sposób wyświetlania formatki kartowej.

Dodatkowym atutem jest automatyzacja zwrotów z poziomu panelu sklepu. Taki mechanizm pozwala na obsługę całego sklepu z jednego panelu administracyjnego.

Krystian Wesołowski
Head of Sales Department w Blue Media

Zacznij pobierać płatności
1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Wraz ze wzrostem liczby paczek wysyłanych przez e-sklepy, coraz więcej firm zaczęło zwracać uwagę na ich znaczenie dla środowiska.

17.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

16.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Visa Mobile to rozwiązanie, które sprawia, że zakupy są bardziej płynne, np. eliminuje konieczność wpisywania danych karty czy podawania dodatkowych haseł...

13.03.2023 CZYTAJ ARTYKUŁ

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką