Sky-Pay

#ecommerce #płatności online #SkyPay

Uruchom płatności online w swoim sklepie internetowym na platformie Sky-Shop i zwiększ swoje dochody

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj kluczowe zalety Płatności Sky-Pay obsługiwanych przez Blue Media

Możesz samodzielnie uruchomić Płatności Online Blue Media – bez konieczności podpisywania dodatkowych umów i bez skomplikowanych prac programistycznych, opierając się na korzystaniu z panelu sklepowego, który już znasz. Aktywacja potrwa max. 48 h.

Promocja

Oferujemy dwie atrakcyjne stawki:

Przez pierwsze trzy miesiące działania będzie Cię obowiązywała promocyjna stawka: 1% prowizji od transakcji dokonanej przez bramkę płatności.

Niska prowizja

W kolejnych miesiącach wysokość prowizji zależy od indywidualnych ustaleń, lecz również pozostaje na jednym z najniższych poziomów na rynku.

Szeroki wybór metod płatności

Twój sklep uzyska dostęp do najlepszego rozwiązania umożliwiającego płatności Pay by link, BLIK, kartą, rozłożenie należności na raty online i wiele więcej.

Błyskawiczna realizacja

Środki wpłacone przez Twojego klienta będą na Twoim koncie już następnego dnia.

Szybka aktywacja

Zaloguj się do swojego panelu administratora na platformie Sky-Shop i wypełnij formularz rejestracyjny.

Dokładną instrukcję znajdziesz na stronie Sky-Pay.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Strona Płatności Blue Media została zaprojektowana w technologii RWD, dzięki czemu jej wygląd i zachowanie dostosowują się automatycznie do rozmiarów urządzenia, na którym dokonywana jest płatność.

Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki płatnościom Sky-Pay możesz śledzić wpłaty klientów w jednym panelu do zarządzania sklepem i zamówieniami - bez konieczności kontaktowania się z zewnętrznymi dostawcami płatności lub logowania się do dodatkowych systemów.

Chcesz korzystać z Płatności Sky−Pay w swoim serwisie www?

Kieruj się naszą instrukcją, a szybko i wygodnie aktywujesz płatności online.

Zobacz instrukcję

Komentarz eksperta

Nasza usługa jest bardzo dobrze przyjmowana w sektorze mikro i małych przedsiębiorców, którzy doceniają szybkość uruchomienia usługi.

Dajemy możliwości dostosowania wielu funkcji - od bardzo zaawansowanych sposobów rozliczeń po sposób wyświetlania formatki kartowej.

Dodatkowym atutem jest automatyzacja zwrotów z poziomu panelu sklepu. Taki mechanizm pozwala na obsługę całego sklepu z jednego panelu administracyjnego.

Krystian Wesołowski
Head of Sales Department w Blue Media

Zacznij pobierać płatności
1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Płatności głosowe, płatności automatyczne, biometryczne potwierdzanie płatności... Jakie zmiany czekają nas w płatnościach w nadchodzącej przyszłości?

31.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Franczyza jest w sensie organizacyjnym specyficzną metodą dystrybucji towarów i usług korzystając z formuły koncesji lub licencji udzielanej...

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Szacuje się, że 2020 r., w skali świata, wydano ponad 2.6 biliona dolarów na zakupy za pośrednictwem stu najpopularniejszych marketplaców.

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

?>