Dodaliśmy tę metodę płatności do kilkudziesięciu innych form dostępnych już w naszej bramce płatności, bo to kolejne rozwiązanie, które bardzo szybko zjednało sobie wielu zwolenników
Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedażyApple Pay obsługuje karty kredytowe i debetowe kilkunastu banków w Polsce, m.in. Alior Banku, Banku Pekao, Banku Millennium, ING Banku Śląskiego, mBank czy PKO Bank Polski.
Aby zacząć korzystać z Apple Pay, należy wcześniej dodać dane swojej karty płatniczej w aplikacji Wallet na urządzeniu z systemem operacyjnym iOS.
Podczas płatności za pomocą Apple Pay dane karty nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji.
Do odblokowania funkcji płatności zbliżeniowych Apple Pay konieczne jest uwierzytelnienie właściciela poprzez FaceID lub TouchID - dzięki czemu nawet w przypadku kradzieże telefonu nie ma obaw, że ktoś użyje go do zlecenia płatności.
Po skonfigurowaniu Apple Pay, można w prosty i szybki sposób płacić za zakupy lub rachunki kartą - bez każdorazowego uzupełniania jej danych.
od tego roku jesteśmy na rynku
banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań
sklepów internetowych używa naszych płatności
klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia
Wdrażając płatności Apple Pay wychodzisz naprzeciw potrzebom swoich klientów, którzy preferują błyskawiczne i bezpieczne płatności z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.
Apple Pay może również zastępować płatność kartą - uruchamiając jedną metodę, tak naprawdę zyskujesz dwie.
Zdaniem specjalistów, płatność Apple Pay jest bezpieczniejszą formą niż płatność kartą zbliżeniową.
Dużą zaletą rozwiązania jest fakt, że w trakcie dokonywania płatności (np. przykładając telefon do terminala) - użytkownik nie musi mieć dostępu do internetu, a płatność i tak zostanie przeprocesowana.
Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.
Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.
Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.
Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.
W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.
FINTECH
Płatności przyszłości. Jakie metody są aktualnie testowane?
Płatności głosowe, płatności automatyczne, biometryczne potwierdzanie płatności... Jakie zmiany czekają nas w płatnościach w nadchodzącej przyszłości?
31.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁYECOMMERCE
Marketplace. Z czego wynika popularność platform zakupowych?
Szacuje się, że 2020 r., w skali świata, wydano ponad 2.6 biliona dolarów na zakupy za pośrednictwem stu najpopularniejszych marketplaców.
29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁYECOMMERCE
3 metody płatności najchętniej wybierane przez klientów sklepów internetowych
Każdy sklep internetowy, który chce prowadzić efektywną sprzedaż, powinien być zintegrowany z bramką płatności gwarantującą obsługę różnych metod płatności
16.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁYSkontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości
* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką