Rozwiązania płatnicze dla platform marketplace

#płatności online #zakupy przez internet #marketplace

Podnieś konkurencyjność, zwiększ konwersję i dotrzyj ze swoją ofertą do szerszego grona klientów, dzięki wygodnym płatnościom online

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Dlaczego warto wybrać Płatności Online Blue Media?

Dopasujemy moduł płatności do potrzeb klienta i funkcjonujących u niego schematów sprzedaży.

Szeroki wybór metod płatności

Obsługujemy wszystkie najchętniej wybierane przez klientów metody płatności, od płatności automatycznych 27 największych banków Pay by link (m.in. mTransfer, Pekao24, iPKO), przez płatności kartą (VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro), po BLIK, raty online i płatności subskrypcyjne.

Bezpieczeństwo płatności

Każde połączenie ze stroną płatności jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, chroniący dane użytkownika i dane transakcyjne. Dajemy Ci gwarancję bezpieczeństwa i stabilności w zakresie obsługi płatności na każdym etapie realizacji transakcji.

Doświadczony zespół

Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 33 000 sprzedawców internetowych, a naszymi partnerami jest kilkaset instytucji finansowych i pożytku publicznego.

Tworzymy zarówno rozwiązania uniwersalne, jak i szyte na miarę, z których korzystają firmy z wielu różnych branż.

Poznaj naszych wieloletnich partnerów

Case study: Eurocash.pl Market

Grupa Eurocash uruchomiła eurocash.pl Market - platformę marketplace łączącą dostawców i producentów z lokalnymi sprzedawcami.

Dzięki modułowi płatności od Blue Media administracja i obsługa zamówień oraz zwrotów stała się znacznie prostsza i uporządkowana, co przełożyło się na sprawniejszą obsługę detalistów.

Przy tak skomplikowanym projekcie kluczowe było rozpoczęcie wdrożenia modułu płatności od analizy potrzeb i poszczególnych schematów sprzedaży.

Komentarz klienta

W trakcie etapu wdrożenia kilkukrotnie musieliśmy szukać kompromisu pomiędzy oczekiwaniami biznesowymi a możliwościami formalnymi czy też kwestiami wynikającymi z zaawansowanej infrastruktury technicznej. Przy pełnym zaangażowaniu Eurocash i dostawcy technologicznego 9bits w ciągu niespełna 4 miesięcy udało się nam wypracować i przygotować projekt modułu rozliczeń odpowiadający oczekiwaniom wszystkich stron.

Krystian Wesołowski
Head of Sales Department w Blue Media

Zacznij pobierać płatności
1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Płatności głosowe, płatności automatyczne, biometryczne potwierdzanie płatności... Jakie zmiany czekają nas w płatnościach w nadchodzącej przyszłości?

31.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Szacuje się, że 2020 r., w skali świata, wydano ponad 2.6 biliona dolarów na zakupy za pośrednictwem stu najpopularniejszych marketplaców.

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Każdy sklep internetowy, który chce prowadzić efektywną sprzedaż, powinien być zintegrowany z bramką płatności gwarantującą obsługę różnych metod płatności

16.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

?>