Visa to wygodny sposób na szybkie płatności w internecie

#płatności online #Visa

Visa "Kliknij i zapłać" to portfel cyfrowy, który umożliwia dodanie różnych kart płatniczych - nie tylko Visa - i płacenie nimi za zakupy w sieci bez podawania za każdym razem danych karty

Zapytaj o ofertę

Jakie są płatności portfelem Visa?

Obecnie w programie łatwych, szybkich i bezpiecznych płatności internetowych z uczestniczy Visa, Mastercard i American Express.

Proste w obsłudze

Żeby aktywować portfel Visa, należy dodać kartę Visa za pośrednictwem prostego formularza dostępnego na stronie dostawcy. Chcąc zapłacić za zakupy portfelem Visa należy szukać takiej ikony i to wszystko.

W 100% bezpieczne

Visa korzysta z zaawansowanych technologii i systemów ochrony płatności, które zabezpieczają kartę przed nieuprawnionych użyciem.

Wygodne

Po skonfigurowaniu portfela Visa, można w prosty i szybki sposób płacić za zakupy lub rachunki kartą - bez każdorazowego uzupełniania jej danych.

Z wykorzystaniem e-portfela Visa można zapłacić za rachunki od

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać płatność portfelem Visa do oferty?

Płatności Visa są szeroko stosowane, ponieważ umożliwiają dokonanie płatności za zakupy w sposób wygodny i bezpieczny. Kluczową zaletą rozwiązania jest to, że dokonując płatności nie trzeba już podawać haseł, wprowadzać numeru karty, ani wypełniać długich formularzy, by dokonać zakupu.

Dzięki charakterystycznemu znakowi, płatności portfelem Visa są łatwo zauważalne i klienci nie mają trudności ze znalezieniem wybranej metody płatności.

Płatności Visa są dostępne wszędzie tam, gdzie widnieje taka ikona .

Obecnie w programie płatności Visa uczestniczą: Visa, MasterCard i American Express.

Płatności są możliwe również z wykorzystaniem urządzenia mobilnego.

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Masz stronę internetową? A może jesteś aktywny w social mediach i docierasz do szerokiego grona obserwatorów? Jeśli interesuje Cię sprzedaż online – mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie.

14.09.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

“Buy now, pay later” czyli płatności odroczone to usługa, która w świecie e-commerce robi zawrotną karierę. W Polsce jest jednak stosunkowo nowym zjawiskiem.

13.08.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Połowa Polaków deklaruje, że za zakupy w sieci płaci szybkimi przelewami, choć preferowaną formą płatności są one dla co czwartego z nas.

27.07.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA Google Prywatność i Warunki