Płatność 1−Click

#płatności online #płatności 1click

Aktywuj usługę szybkich płatności jednym kliknięciem, żeby jeszcze bardziej uprościć proces zakupowy i zwiększyć swoje szanse na wyższą konwersję

Zapytaj o ofertę

Płatność 1−Click

#płatności online #płatności 1click

Aktywuj usługę szybkich płatności jednym kliknięciem, żeby jeszcze bardziej uprościć proces zakupowy i zwiększyć swoje szanse na wyższą konwersję

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jakie są płatności jednym kliknięciem?

Dzięki Płatnościom 1-Click znacznie skrócisz drogę do finalizacji transakcji i zapewniając swoim klientom wygodę - skutecznie zmniejszysz liczbę zakupów porzuconych na etapie płatności

Proste w obsłudze

Płatność 1-Click to kolejny sposób na wygodne zlecanie płatności z wykorzystaniem kart płatniczych.

Pozwalają na realizowanie szybkich płatności, bez konieczności każdorazowego podawania przez klienta wszystkich danych uwierzytelniających kartę.

Proces obsługi płatności polega na jednorazowej autoryzacji płatności kartą i przypisaniu danych karty do konkretnego klienta.

Bezpieczne

Pierwsza transakcja zabezpieczona jest protokołem 3D-Secure, natomiast kolejne realizowane są na podstawie przesłanego przez partnera żądania obciążenia karty.

Partner, bez dodatkowej licencji PCI DSS, może przechowywać sześć pierwszych lub cztery ostatnie cyfry numeru karty klienta oraz niepowtarzalny identyfikator transakcji nadany przez system płatności Blue Media.

Użyteczne

Płatności jednym kliknięciem to doskonałe rozwiązanie dla sklepów, które mają szerokie grono powracających klientów.

Rozwiązanie pozwala zadbać sprzedawcom o lojalnych klientów i tak zmodyfikować proces zakupowy, żeby był dla nich jak najwygodniejszy.

Klient nie musi się logować, ani zakładać konta, a może zrealizować transakcję w zaledwie kilka sekund.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Dlaczego warto dodać Płatności 1-Click do oferty?

Możliwość zrealizowania płatności jednym kliknięciem to przede wszystkim szybkość i wygoda. Czas przeznaczony na zakup zostaje zredukowany do niezbędne minimum i może wynieść nawet 1 sekundę.

Klient nie musi logować się do konta operatora płatności, a cały mechanizm płatniczy opiera się o token karty płatniczej/banku.

Dodatkową zaletą rozwiązania jest to, że klient może podpiąć kilka kart lub rachunków bankowych i korzystać z nich zamiennie.

Dzięki płatności 1-click komfort przeprowadzania transakcji jest jednakowy, bez względu na to z jakiego urządzenia korzysta w danym momencie klienta.

Można w ten sposób potwierdzać płatność na urządzeniu stacjonarnym lub mobilnym, takim jak tablet czy smartfon.

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Masz stronę internetową? A może jesteś aktywny w social mediach i docierasz do szerokiego grona obserwatorów? Jeśli interesuje Cię sprzedaż online – mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie.

14.09.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

FINTECH

“Buy now, pay later” czyli płatności odroczone to usługa, która w świecie e-commerce robi zawrotną karierę. W Polsce jest jednak stosunkowo nowym zjawiskiem.

13.08.2021 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Połowa Polaków deklaruje, że za zakupy w sieci płaci szybkimi przelewami, choć preferowaną formą płatności są one dla co czwartego z nas.

27.07.2021 CZYTAJ ARTYKUŁ

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA Google Prywatność i Warunki