Płatności Selly

#ecommerce #płatności online #Selly

Uruchom szybkie i bezpieczne płatności online w swoim serwisie internetowym zbudowanym w oparciu o oprogramowanie Selly

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Co wyróżnia Płatności Selly obsługiwane przez Blue Media?

Bramka płatnicza Blue Media to kompleksowe rozwiązanie, które zostało zintegrowane z platformą Selly – dzięki temu aktywacja usługi nie wymaga żadnych prac programistycznych.

Szeroki wybór metod płatności

Twoi klienci będą mogli korzystać z wszystkich najpopularniejszych metod płatności internetowych, takich jak szybkie przelewy online, płatności kartą, płatności BLIK i raty online.

Niska prowizja

Dzięki partnerstwu pomiędzy Blue Media a platformą Selly, Twoja prowizja od płatności zrealizowanej online wyniesie od 0,99% do 1,39% – to jedna z najniższych prowizji na rynku.

Łatwa obsługa

Proces transakcyjny składa się z kilku prostych kroków, które skutecznie prowadzą klienta do złożenia i opłacenia zamówienia. Wpłata jest od razu widoczna w Twoim panelu administracyjnym, dzięki czemu możesz szybko przejść do realizacji zamówienia.

Subskrypcje

Platforma Selly umożliwia swoim klientom aktywowanie płatności subskrypcyjnych, które zapewniają stałość i przewidywalność przychodów oraz pozwalają zyskać większą kontrolę nad finansami firmy.

Bezpieczeństwo

Każde połączenie z bramką płatniczą Blue Media jest szyfrowane i zabezpieczone przez certyfikat SSL, który skutecznie chroni zarówno dane użytkowników, jak i dane transakcyjne.

Szybka aktywacja

Aktywacja usługi jest możliwa nawet w ciągu jednego dnia roboczego, nie wymaga podpisywania tradycyjnych umów oraz angażowania programistów.

Darmowe zwroty

Możesz dokonywać zwrotów wpłat swoich klientów bezpośrednio z poziomu swojego panelu administracyjnego Selly – nieponosząc przy tym żadnych kosztów.

Szybki dostęp do środków

Wszystkie zgromadzone danego dnia środki pochodzące z wpłat klientów są przelewane na Twoje konto w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Raporty

Każdego dnia otrzymasz zbiorczy raport podsumowujący wszystkie transkacje zrealizowane w Twoim serwisie w ciągu minionej doby.

Propozycja płatności online dla Ciebie

Rodzaj działalności:

Wybierz Twój miesięczny obrót:

Opłata aktywacyjna

0 zł

Opłata miesięczna

( % liczony od wartości transakcji )

--%

Dostępne formy płatności

Płatności ratalne, Odroczony termin płatności, Blik, Karty, PBL, Przelew tradycyjny

Chcesz korzystać z Płatności Selly w swoim serwisie www?

Kieruj się naszą instrukcją, a szybko i wygodnie aktywujesz płatności online.

Zobacz instrukcję
1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych korzysta z naszych płatności online

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

Wraz ze wzrostem liczby paczek wysyłanych przez e-sklepy, coraz więcej firm zaczęło zwracać uwagę na ich znaczenie dla środowiska.

17.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Shopware jest jedną z najpopularniejszych platform e-commerce, po którą sięga coraz większe grono sprzedawców internetowych.

16.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ARTYKUŁ

Visa Mobile to rozwiązanie, które sprawia, że zakupy są bardziej płynne, np. eliminuje konieczność wpisywania danych karty czy podawania dodatkowych haseł...

13.03.2023 CZYTAJ ARTYKUŁ

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką