Płatności w inFakt

#płatności online #link do płatności

Sprawdź, jak dzięki naszym płatnościom online przedsiębiorcy mogą przyspieszyć otrzymanie należności za wystawiane przez siebie faktury

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Poznaj możliwości, jakie dają szybkie płatności w aplikacji inFakt

inFakt.pl to serwis dla przedsiębiorców, umożliwiający wystawianie faktur i prowadzenie księgowości online.

Opłaty skarbowe

Dzięki integracji z płatnościami online Blue Media, każdy użytkownik inFaktu może opłacić podatki lub należności wobec ZUS-u bezpośrednio w swoim panelu administracyjnym w serwisie.

Przed integracją musiał zalogować sie do inFaktu, sprawdzić wysokość należności, zalogować się do bankowości internetowej, przekopiować wszystkie dane i zlecić przelew, po czym wrócić do inFaktu i oznaczyć należności jako opłacone. Teraz zleca płatność jednym kliknięciem, a reszta dzieje się automatycznie.

Link do płatności

Link umożliwiający wykonanie szybkiej płatności jest widoczny na fakturze, którą użytkownik inFaktu wysyła swojemu klientowi. Dzięki niemu może znacznie przyspieszyć otrzymanie należności, ponieważ klient nie musi, tak jak do tej pory, najpierw logować się do swojej bankowości, uzupełniać danych transakcji i zlecać przelewu. W zamian klika link i potwierdza przelew na uzupełnione wcześniej (automatycznie) dane. Cały proces zajmuje zaledwie kilkanaście sekund, a ryzyko popełnienia błędu przy wpisywaniu danych nie istnieje.

Komentarz eksperta

Nasze rozwiązanie upraszcza i przyspiesza otrzymywanie należności za wystawiane faktury w inFakt. Kontrahent zwolniony z obowiązku wypełniania szeregu okienek danymi do przelewu, może go wykonać w każdej chwili z poziomu e-maila, co ma bezpośredni wpływ na szybkość otrzymania należności przez wystawcę faktur.

Po pierwszym etapie skoncentrowaliśmy się na rozwoju usługi o nowe metody płatności i wykorzystanie natychmiastowych przelewów podczas wysyłania środków do wystawców faktur. Takie rozwiązanie znane jest z wielu banków, w których Blue Media z powodzeniem realizuje usługę przelewów w czasie rzeczywistym – Dawid Adamczyk, Regional Sales Director w Blue Media.


1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

FINTECH

Płatności głosowe, płatności automatyczne, biometryczne potwierdzanie płatności... Jakie zmiany czekają nas w płatnościach w nadchodzącej przyszłości?

31.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Szacuje się, że 2020 r., w skali świata, wydano ponad 2.6 biliona dolarów na zakupy za pośrednictwem stu najpopularniejszych marketplaców.

29.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Każdy sklep internetowy, który chce prowadzić efektywną sprzedaż, powinien być zintegrowany z bramką płatności gwarantującą obsługę różnych metod płatności

16.05.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką

?>