Każdego dnia z naszych rozwiązań płatniczych korzysta 880 000 klientów
Zostań 880 001

Szybkie i wygodne płatności
online i offline

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą rozwiązań płatniczych.
Możesz nam zaufać

Sprawdź, które z naszych usług mogą Ci ułatwić życie już dziś

Błyskawiczne płatności

Z naszej bramki płatności korzysta już kilka tysięcy sklepów internetowych w Polsce. Liczba ta stale rośnie, ponieważ udostępniamy szybkie i wygodne metody płatności i dbamy o najwyższe bezpieczeństwo transakcji. Używając naszej bramki masz pewność, że płatność błyskawicznie dotrze do odbiorcy, a Ty szybciej otrzymasz swoje zamówienie.

Doładowania telefonów

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce rozwiązanie umożliwiające doładowywanie telefonów przez internet.

Dziś realizujemy około 300 doładowań telefonów na minutę, a nasz system jest wykorzystywany przez banki i firmy telekomunikacyjne.

Uproszczone płatności za rachunki

Po otrzymaniu faktury od Twojego dostawcy usług telekomunikacyjnych, sprzedawcy energii elektrycznej czy gazu, możesz ją opłacić jednym kliknięciem.

Na fakturze znajduje się specjalny link do płatności. Klikasz i rachunek płaci się sam. Wszystkie dane niezbędne do zrealizowania przelewu będą uzupełnione automatycznie.

Gdzie możesz korzystać z naszych rozwiązań płatniczych?

W Twoich ulubionych sklepach internetowych

Obsługujemy płatności w ponad 33 000 e-sklepów w Polsce. Korzystając z naszej bramki płatniczej, możesz wybrać swoją ulubioną metodę płatności.

Oferujemy m.in. płatności BLIK, Pay by Link, szybkie przelewy, raty online oraz płatności kartą.

U Twoich dostawców mediów, ubezpieczycieli i innych usługodawców

Coraz więcej firm dostrzega, że ułatwianie płatności na rachunki lub innego rodzaju należności przynosi korzyści obydwu stronom procesu i wdraża nowoczesne narzędzia płatnicze.

Prąd, gaz, czynsz, woda, ubezpieczenie, czesne - te i wiele więcej należności możesz wygodnie opłacić, korzystając z naszych rozwiązań płatniczych.

Potrzebujesz pomocy?
wejdź na pomoc.bluemedia.pl