Zarabiaj współpracując z Blue Media

Dołącz do Programu Partnerskiego, polecaj naszą bramkę płatności klientom z branży e-commerce, a my wypłacimy Ci co miesiąc prowizję od ich obrotów

Nawiąż współpracę

Wszystko, co warto wiedzieć o Programie Partnerskim Blue Media

Program Partnerski dedykujemy osobom wdrażającym rozwiązania dla branży e-commerce.

Kto może dołączyć do Programu Partnerskiego?

Jeśli prowadzisz software house, firmę IT, agencję interaktywną, agencję SEO/SEM, tworzysz systemy rezerwacji lub po prostu jesteś freelancerem, który świadczy usługi dla sklepów internetowych – to ten Program jest dla Ciebie.

Jak przebiega współpraca?

Po uzgodnieniu warunków i podpisaniu umowy otrzymasz od nas pakiet dedykowanych linków, które następnie przekażesz swoim klientom.

Dzięki temu, że proces rejestracji w bramce płatności Blue Media odbywa się w 100% online, Twój klient wygodnie i szybko uruchomi płatności w swoim e-sklepie, a Ty od tego momentu zaczniesz zarabiać.

Co zyskujesz?

Program Partnerski to nie tylko dodatkowe źródło dochodu, to również możliwość współpracy z zaufanym podmiotem z branży fin-tech.

Otoczymy Cię wsparciem Partnership Managera, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i chętnie podzieli się wiedzą i swoim doświadczeniem.

Komentarz eksperta

Blue Media jest zaufanym i doświadczonym partnerem, który nadaje kształt polskiemu rynkowi płatności automatycznych już od 1999 r.

Dołączając do Programu Partnerskiego, zyskasz dostęp do pakietu materiałów marketingowych, dokumentacji i instrukcji, którymi możesz się dzielić ze swoimi klientami.

Umożliwimy Ci również uczestnictwo w specjalnych szkoleniach online, dzięki którym rozszerzysz swoją wiedzę i podniesiesz umiejętności.

Marcin Szczur
Deputy Head of Sales w Blue Media

Nawiąż współpracę

Dlaczego warto wybrać płatności online Blue Media?

Łatwość wdrożenia

Dostarczamy gotowe wtyczki do platform open source: Magento, WooCommerce, PrestaShop, OpenCart, Shopware, SDK PHP.

Szybki onboarding

Uruchomienie płatności online odbywa się w 100% online, dzięki czemu Twoi klienci mogą go przejść w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.

Wsparcie techniczne

Nasz zespół specjalistów zapewnia fachowe wsparcie przy wdrożeniu bramki płatności, jeżeli okazuje się ono konieczne.

Elastyczność

Możesz samodzielnie decydować o stawce za korzystanie z bramki Blue Media, którą zaoferujesz swoim klientom.

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką