Pl En De Fr Es

O nas - O Tobie!

Wiemy, że pieniądze są dla Ciebie ważne, ale dla nas Ty jesteś ważniejszy.

Ty i Twoje życie.

Staramy się robić wszystko, abyś miał z niego jak najwięcej, dla siebie, dla innych, na rozwój, na pracę, która daje satysfakcję, na odpoczynek i pasje.

Codziennie poszukujemy kolejnych obszarów, w których możemy coś ułatwić, usprawnić i przyspieszyć tak, byś nie musiał doświadczać frustracji związanej z wykonywaniem ciągle tych samych obowiązków, nudnych lub powtarzalnych czynności, które z pomocą technologii można zautomatyzować.

Kochamy ludzi i to dla nich, DLA CIEBIE chcemy UPROŚCIĆ wszystko co jeszcze jest skomplikowane lub uciążliwe. Jesteśmy humanistami napędzanymi przez technologię, bo to ona dostarcza nam narzędzi do czynienia ludzkiego życia ŁATWIEJSZYM.

O co nam chodzi?

O ułatwianie, o upraszczanie, o przyspieszanie... żebyś mógł żyć wolniej.

18 lat

18 lat doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych usług w obszarze płatności elektronicznych.

500 000

Tylu użytkowników obsługujemy każdego dnia.

150 tys.

Nasz System Płatności BlueCash (umożliwiający przelewy natychmiastowe) obejmuje dziś ponad 80 Banków i obsługuje ponad 150 tysięcy przelewów natychmiastowych miesięcznie

9 000 000 000 zł

To wartość transakcji finansowych obsługiwanych przez nas rocznie

6 mln Klientów

Otrzymuje elektroniczne faktury generowane z naszych systemów on-line wdrożonych u kilkunastu największych dostawców usług.

Poszukujesz partnera?

Skontaktuj się z nami

Badanie “Innowacje finansowe 2017”.

Co czwarty badany zwraca uwagę na cenę usług, a co piąty na zaufanie do instytucji.

Co dziesiąty Polak jest gotowy, aby skorzystać z usług finansowych oferowanych przez inne niż tradycyjne instytucje finansowe. Co siódmy nie wykluczałby podania swoich danych logowania do banku w celu uzyskania dodatkowych korzyści - takie wnioski płyną z naszej tegorocznej edycji badania.

Raport dotyczy takich zagadnień jak:

  1. Pożyczanie pieniędzy
  2. Udostępnianie danych osobowych
  3. Zaufanie do instytucji oferujących usługi finansowe
  4. Sposoby opłacania rachunków
  5. Metody płatności za zakupy internetowe

Co robimy?

Dostarczamy rozwiązania do obsługi transakcji elektronicznych i wsparcia sprzedaży online – od drobnych domowych płatności po kompleksowe narzędzia dla bankowości elektronicznej i biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej ?

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ


Dbamy o...

Naszych pracowników

Tworzymy zespół najlepszych specjalistów w branży. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny. Znakomita większość naszych pracowników pracuje w ramach umowy o pracę. Atmosfera i warunki pracy mają dla nas duże znaczenie. Dbamy o to.

Naszych pracowników

Dbamy o...

Przyrodę

Czujemy silną więź z otoczeniem w jakim działamy. Szanujemy przyrodę i staramy się, by nasza działalność odciskała się na niej w jak najmniejszym stopniu. Dzięki panelom fotowoltaicznym znajdującym się na dachu firmy, w 2017 roku wyprodukowaliśmy 14 tys. kWh energii elektrycznej.

Przyrodę

Dbamy o...

Odpowiedzialność biznesu

Organizujemy Szlachetną Paczkę i wspieramy inne lokalne inicjatywy charytatywne.

Odpowiedzialność biznesu

Dbamy o...

Zdrowie

Wspieramy aktywność fizyczną, dofinansowując karty sportowe. Do pracy dojeżdżamy na rowerach. Mamy własną otwartą drużynę biegową i finansujemy jej udział w zawodach.

Zdrowie

Dbamy o...

Rozwój i opiekę

Dofinansowujemy naukę języków, studia oraz pakiety ubezpieczeń medycznych.

Rozwój i opiekę

Dbamy o...

Równowagę

Cenimy balans między pracą, a życiem prywatnym oraz wszechstronny rozwój. Nie oczekujemy pracy 20 godzin na dobę, chcemy aby ludzie mieli czas na własne pasje i samorealizację również na innych płaszczyznach.

Równowagę

Czujesz,
że do nas pasujesz?

Chcesz razem z nami upraszczać życie?

Dołącz do nas