Szybka aktywacja bramki płatniczej

#Shoper #WooCommerce #Magento #PrestaShop #OpenCart #Sky Shop

Skorzystaj z gotowych integracji i wtyczek, żeby w wygodny sposób uruchomić płatności online w swoim serwisie internetowym.

Zacznij pobierać płatności Skontaktuj się z działem sprzedaży

Bramka płatnicza Blue Media jest zintegrowana z wszystkimi najpopularniejszymi rozwiązaniami dla e-commerce

Uruchom płatności już dziś – bez konieczności podpisywania umów i angażowania w pracę programistów.

Płatności WooCommerce

Umożliwiaj klientom zakupy bez rejestracji i płatności z wykorzystaniem ich ulubionych metod. Pobierz darmową wtyczkę i uruchom płatności online w swoim sklepie na WordPressie.

Dowiedz się więcej

Płatnosci Prestashop

Uruchom bramkę płatniczą wyróżniającą się krótkim i prostym procesem transakcyjnym sprzyjającym wysokiej konwersji. Pobierz moduł płatności i aktywuj bramkę w 15 minut.

Dowiedz się więcej

Płatności Magento

Zarządzaj wieloma sklepami jednocześnie, korzystaj z wbudowanych narzędzi analitycznych i ciesz się wysoką konwersją. Pobierz wtyczkę do Magento i aktywuj płatności online.

Dowiedz się więcej

Płatności Comarch

Dostęp do najpopularniejszych metod płatności, łatwe zwroty, szybki dostęp do środków. Aktywuj Płatności Online Blue Media w e-sklepie Comarch. Cały proces zajmuje do 24 h.

Dowiedz się więcej

Płatności Shopify

Wdrożenie odbywa się we współpracy z firmą Brand Active. Korzystając z naszego kodu: BMBA50 – zyskujesz 50% zniżki na usługę. Aktywuj bramkę płatniczą Blue Media i rozwiń swój biznes internetowy.

Dowiedz się więcej

Płatności SOTE

Skorzystaj z gotowej integracji i uruchom bezpieczne płatności online w ciągu 1 dnia – bez konieczności podpisywania umowy i angażowania programistów. Aktywuj usługę zgodnie z instrukcją.

Dowiedz się więcej

Płatności Selly

Płatności Online Blue Media są w pełni wbudowane w platformę Selly. Aktywuj bramkę i korzystaj z popularnych metod płatności (również płatności subskrypcyjnych i ratalnych) oraz szybkich zwrotów.

Dowiedz się więcej

Płatności Shoper

Prosta aktywacja, szeroki wachlarz dostępnych metod płatności i promocja dla nowych sklepów – 0% prowizji przez pierwsze 3 miesiące. Aktywuj płatności online w kilkanaście minut i zacznij zarabiać już dziś.

Dowiedz się więcej

Płatności Sky-Pay

Integracja pozwala na szybkie aktywowanie płatności online w sklepach na platformie Sky-Shop. Proces zajmuje zazwyczaj do 48 godzin. Aktywuj bramkę płatniczą i zwiększaj swoje dochody ze sprzedaży online.

Dowiedz się więcej

Płatności Shopware

Wystarczy, że zainstalujesz i skonfigurujesz wtyczkę Blue Media, żeby móc odbierać płatności online w swoim sklepie internetowym zbudowanym w oparciu o platformę Shopware.

Dowiedz się więcej

Płatności OpenCart

Instalacja dodatku nie wymaga konfiguracji plików na serwerze – wystarczy, że wypełnisz pola odpowiednimi danymi. Aktywacja płatności zajmuje kilkanaście minut i nie wymaga wsparcia IT.

Dowiedz się więcej

Płatności Atomstore

Integracja odbywa się bez zbędnych formalności i nie wymaga zaangażowania programisty. Strona płatności jest dostosowana do urządzeń mobilnych, co jest dziś kluczowe dla powodzenia biznesu.

Dowiedz się więcej

Płatności Ebexo

Dzięki naszej integracji szybko i prosto aktywujesz płatności online w swoim sklepie internetowym na platformie Ebexo i zaczniesz sprzedawać online w ciągu jednego dnia.

Dowiedz się więcej

Płatności TrisoSHOP

Dzięki integracji platformy TrisoSHOP z bramką płatniczą Blue Media, możesz aktywować usługę w zaledwie kilka minut – bez konieczności angażowania programistów.

Dowiedz się więcej

Wyróżnia nas

Niska prowizja

Bez żadnych dodatkowych kosztów

Szybkie wdrożenie

Uruchomienie płatności online jest możliwe nawet w 30 minut

Kompleksowość

Wszystkie formy płatności w ramach jednego rozwiązania

Wysoki stopień bezpieczeństwa

Wszystkie transakcje są zabezpieczone protokołem SSL, a płatności kartą dodatkowo standardem 3D−Secure.

Oferujemy również integrację płatności online w modelu white label oraz specjalne rozwiązanie dla klientów SALESmanago – bramka płatności + bramka SMS – razem w niższej cenie.

1999

od tego roku jesteśmy na rynku

300

banków i instytucji finansowych korzysta z naszych rozwiązań

33 tys.

sklepów internetowych używa naszych płatności

880 tys.

klientów korzysta z naszych systemów każdego dnia

Jesteśmy partnerem, któremu możesz zaufać

Od 1 października 2013 r. mamy status krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Od 2011 r., na mocy zgody Narodowego Banku Polskiego, prowadzimy działalność rozliczeniową i rozrachunkową, nad którą NBP sprawuje nadzór.

Posiadamy certyfikat PCI DSS, umożliwiający przetwarzanie danych kartowych w systemach informatycznych i bramkach płatniczych.

Należymy do Polskiej Organizacji Niebankowych Instytucji Płatności oraz Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich.

W 2019 r. uzyskaliśmy rozszerzenie licencji KNF, które pozwala na świadczenie usługi dostępu do informacji o rachunku (AIS) oraz usługi inicjowania płatności (PIS) zgodnie z przepisami dyrektywy PSD2, obowiązującej w Polsce od tego samego roku.

Skorzystaj z naszej bazy wiedzy

ECOMMERCE

PrestaShop to jedna z najpopularniejszych platform open source dla e-commerce. Umożliwia bezpłatne tworzenie i prowadzenie w pełni funkcjonalnych sklepów intern

02.03.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Przy tak wielu platformach e-commerce do wyboru, bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na to, które funkcje mają największe znaczenie dla Twojej firmy.

09.02.2023 POZNAJ SZCZEGÓŁY

ECOMMERCE

Zamierzasz uruchomić mały sklep internetowy i zastanawiasz się jaki CMS wybrać? Z poniższego artykułu dowiesz się, na co zwrócić uwagę dokonując wyboru.

27.12.2022 POZNAJ SZCZEGÓŁY

Interesują Cię szczegóły oferty?

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży, a omówimy wszystkie możliwości

* pole obowiązkowe oznaczono gwiazdką